Bankaların Müşterilerinden Kestiği Aidatlar Nasıl Geri Alınır ?

Kullanıcı Oyu:  / 5

kredi kartı aidatlarını geri almaBankaların müşterilerinden kestiği aidatların internet üzerinden yapılan başvurularla geri alınabilmesi artık mümkün.

Müşterilerden alınan yıllık kart aidatı ve hesap kesim ücretleri internet üzerinden evrak doldurmadan güvenli bir şekilde geri alınabiliyor.

İnternet üzerinden yapılan başvuru sonrası kesintiler tüketicinin hesabına iade ediliyor. Aidatların geri alınabilmesi için Başbakanlık İletişim Merkezi'ne (BİMER) başvuru yapmak yeterli.

 

Kesilen Kart aidatı ücretimi nasıl geri alabilirim ?

Bunun için BİMER'in http://bimerapplication.basbakanlik.gov.tr/Forms/pgApplication.aspx internet adresine girerek ekranda çıkan 'istek', 'şikayet', 'ihbar' ve 'görüş ve öneri' seçeneklerinden istek butonunu tıklayarak kaşınıza çıkan formu doldurmanız gerekiyor.

Başvuru formunda yer alan bilgileri doldurduktan sonra 'Başvuru Metni' bölümüne kesilen aidatlarınızın geri talebine yönelik bir metin yazıyorsunuz. Formu BİMER'e gönderdikten sonra, BİMER ve ilgili kurum arasında süreç yürütülüyor ve 1 ay içerisinde hesabınızdan sorgusuzca kesilen ücretler ilgili kurum tarafından hesabınıza geri ödeniyor.

Kart aidatlarını kurtarmak isteyenlere duyurulur.

Kaliteli Evden Eve Nakliyat Firmaları Hangileridir ?

Kullanıcı Oyu:  / 10

Evinizi, işyerinizi, eşyalarınızı ya da herhangi taşınacak olan bir şeyleri güvenli ve işinin uzmanı profesyonellerden yardım alarak taşıtmak isterseniz yapmanız gereken en uygu evden eve nakliyat firmaları arasından tercih yapmanızdır.Evden eve nakliyat şirketleri arasından size en uygun olanı tercih etmeniz, eşyalarınızı hem en güvenli şekilde taşımanızı hem de işinin uzmanı kişilerden yardım alarak en kaliteli sistemler ile yeni hayatınıza başlamanızı sağlamaktır.

Yıllardır evden eve nakliyat konusunda kendilerini geliştirmiş ve işini en kaliteli seviyede yapan çalışanları ile en iyi nakliyat hizmeti veren firmalara danışarak istediğiniz teklifleri alabilirsiniz. Her işin bir uzmanı olduğu gibi bir de kalitesi ve profesyonelliği vardır. Evden eve nakliyat konusunda da işinde uzman çalışanları ile iller arası ya da şehir içi eşyalarınızı taşıyacak en kaliteli evden eve nakliyat firmasına ulaşabileceğiniz bir adrestesiniz. Evden eve nakliyat için aradığınız herşey, asansörlü taşımacılık, yeni sistemli paketleme, düzenli paketleme ve daha bir çok yeni teknolojik sistemlerin yer aldığı profesyonel evden eve nakliyat firmalarına sitemizden ulaşabilirsiniz

15 Soruda HGS,OGS ve KGS Arasındaki Farklar Nelerdir ?

Kullanıcı Oyu:  / 6

Köprü ve otoyolların yeni sistemi HGS'nin OGS ve KGS'den farkları neler? OGS, KGS ve HGS nedir, maliyetleri nelderdir ? Bilgi sahibi olmak isteyenler için hazırlanmış detaylı bir yazı.

Devamını oku: 15 Soruda HGS,OGS ve KGS...

Ünlülerin Afyonda'ki 25 Şehit Yorumları Nelerdir ?

Kullanıcı Oyu:  / 5

Afyon'da ihmal sonucu meydana geldiği düşünülen cephanelik patlaması sonrası olaya ilişkin ünlülerin yorumları;

Devamını oku: Ünlülerin Afyonda'ki 25...

(Hızlı Geçiş Sistemi) HGS Nedir ?

Kullanıcı Oyu:  / 6

17 Eylül’den 2012'den itibaren köprü ve otoyollardaki turnikelerden geçiş süresini hızlandırmak adına bakanlığın başlattığı yeni sistemdir.

Devamını oku: (Hızlı Geçiş Sistemi)  HGS...

AfyonKarahisar'da Askeri Cephanedeki Patlamada Şehit Olan Askerlerimizin İsimleri Nelerdir ?

Kullanıcı Oyu:  / 4

Türkiye 6 Eylül 2012'de Afyonkarahisar'da askeri cephanelikte patlama yaşanmasıyla şehit olan 25 askerin acı haberiyle güna başladı.

Şehit olan askerlerimizin isimleri :

"Bedri Naim, Murat Döğer, Hüseyin Apaydın, Cüneyt Akkuş, Ayhan Kurtsu, Kadir Aydın, Fatih Şalgam, Bayram Uluer, Burak Kaplan, Emrah Aral, Emrah Kartal, Hayri Kaya, Emre Yıldırım, Emrah Sandalcı, Mehmet Emre Özer, Hüseyin Gökhan Eriç, Tolga Taşdan, Ahmet Tosun, Burak Umut Gedik, Onur Fikret Gülger, Macit Coşkun, Barış Öztürk, Mehmet Emin Çuğun, Abdullah Tokgöz, Faruk Ergeç."

Belediyelerin Bu Hizmetinden Haberiniz Var mı‏ ?

Kullanıcı Oyu:  / 3

Yaşama Destek Projesi adı altında Bağcılar Belediyesi, Küçükçekmece belediyesi ve bunun yanı sıra bazı belediyeler, yaşlı ve kimsesiz vatandaşların evlerini temizleme hizmeti veriyor.

Devamını oku: Belediyelerin Bu...

Teröristlerin Çaldığı 5 Aracın Plakaları Nelerdir?

Kullanıcı Oyu:  / 7

Teröristlerin Ağustos 2012'de çeşitli illerden toplam 5 araç çaldı. Bu araçların bombalı eylemlerde kullanılabileceği gerçeği Türkiyeyi alarma geçirdi. Bomba yüklü olma ihtimali olan 5 aracın plakaları:

  • 30 AL 284
  • 38 FH 725
  • 25 AT 173
  • 21 ET 628
  • 21 AK 730

 

Nereye Gidiyoruz ?

Kullanıcı Oyu:  / 3

Zamanın akıcılığı ile yarışmaya çalışmak ne kadar boş ve gereksiz. Zamanı gerçekten yakalayacağımıza mı inanıyoruz. Bırakın zamanı yakalamayı geçtiğimiz zamana bile geri dönmek mümkün değil.

Devamını oku: Nereye Gidiyoruz ?

Alt Kategoriler

sitekutusu banner değişimi

 

Site Haritası
Facebook'ta Bizi Bulun