Many Arrows Oyunu Nedir ?

Kullanıcı Oyu:  / 5

many arrows oyunu

Bilgisayar başında sıkılanların basit ve keyifli oyun arayışlarına çare olan basit bir flash uygulamasıdır.

Ekran ikiye ayrılmıştır. Ekranın sol tarafına tıklandığında siyah oklar, sağ tarafına tıklandığında ise renkli oklar ekrana dahil olmaktadır.

Devamını oku: Many Arrows Oyunu Nedir ?

Acil Hammadde İsteği Nedir?

Kullanıcı Oyu:  / 3

Wildguns adlı tarayıcı oyununda sirküler mesajlardan en çok gelen isteklerden birisidir. Genelde düşük puanlı ve sabırsız oyuncular kendi kendilerie gelişemeyeceklerini düşünüp sürekli ittifaklarından hammade yardımı istemektedirler. İttifak demek yardımlaşma demek olsa da bu durum aynı zamanda ciddi sirküler kirliliğini oluşturmaktadır.

Devamını oku: Acil Hammadde İsteği Nedir?

En Yeni ve Güzel Bilgisayar Oyunları Hangileridir ?

Kullanıcı Oyu:  / 11

Yazarlarımızdan Tolga Dikkatli 'nin derlemesiyle oluşturulan, dünya genelinde satış ve populerlik durumlarına göre sıralanan dünyanın en iyi bilgisayar oyunları listesi:

Devamını oku: En Yeni ve Güzel Bilgisayar...

Müzik nedir?

Kullanıcı Oyu:  / 3

Öğretilme yoluyla çeşitli hareketler yapan ve bizim onları dans ediyormuş gibi algılamamızı salğlayan eğitimli canlıları saymazsak doğada müzik dans ve ritim duygusu olan tek varlığın insan olduğunu görürüz.

Devamını oku: Müzik nedir?

Nasıl şiir yazılır?

Kullanıcı Oyu:  / 4

Herşeyde olduğu gibi şiir yazma konusunda da kişinin istekli olması ve hemen pes etmemesi çok önemlidir. İlk insandan günümüze kadar herşey gelişerek gelmiştir.

Devamını oku: Nasıl şiir yazılır?

Bas gitarda nota dizilimi nasıldır?

Kullanıcı Oyu:  / 17

Bas gitardaki nota dizlimi klasik gitardaki nota dizilimiyle bir fark göstermemektedir.4 telli bastaki notalar klasik gitarın ilk dört telindeki notlarla aynıdır da diyebiliriz tel sayısı beş ve altıya çıktığında da bu dizilim değişmeyecektir.

Devamını oku: Bas gitarda nota dizilimi...

sitekutusu banner değişimi

 

Site Haritası
Facebook'ta Bizi Bulun