Ersağ Ürünlerinde Neden Argan Yağı Kullanıyor ?

Kullanıcı Oyu:  / 12
En KötüEn İyi 

Ersağ Ritha Dan Sonra Yüzyılın En Özel En Kıymetli Doğal Ürünü Olan Argan Yağınıda Ürün İçeriğine Ekledi.Peki Neden Argan Yağı?

 

Argan Yağının Anti Aging Etkisi : Argan Yağı, Argan Ağacının Meyvelerinden Özenle Ve Büyük Bir Sabırla İşlenerek Elde Edilen, Az Üretildiği İçin Kıymetli Olan Bir Yağdır. Argan Yağı’nın En Önemli Özelliği Yaşlanmayı Önleyici (Anti-Aging) Özelliğinin Olmasıdır. Argan Yağı Cildin Genç Kalmasını Sağlıyor Ve Kırışıklıkların Da Estetik Ameliyata Gerek Kalmaksızın En Aza İndirgenmesine Yardımcı Oluyor. Bu Mucize Yağın Bir Diğer Özelliği De Cildi Rekor Denilebilecek Bir Zamanda Nemlendirmesi Ve Cilt Hücrelerini Yenilemesi.

 

Kuru Ciltleri En Üst Seviyede Nemlendirir Ve Cilde Kısa Sürede Pembemsi Bir Görünüm Kazdırır. İçerdiği E Vitamini, Omega 9 Ve Omega 6 Bileşimleri Sayesinde Hücrelerin Yenilenmesini Sağlar. Cildin Genç Kalması İçin Savaşır.Kahverengi Noktaların Giderilmesi, Yüzdeki Sivilcelerin Ve Boyun Çizgilerinin Giderilmesi İçin Hafif Bir Masaj İle Yedirilerek Uygulanmalıdır. Maksimum Etkinin Sağlanması İçin Tercihen Gece Yatmadan Önce Uygulanmalıdır.Cildiniz Daha Pürüzsüz Ve Yumuşak Olacak Ve İpeksi Bir His Uyandıracak. Argan Yağı, Cilde Uygun Şekilde Uygulandıktan Sonra Deri Tarafından Oldukça Hızlı Bir Şekilde Emilir. Bu Durum Deride Hızlı Bir Nemlenme Sağlar. İçerdiği E Vitamini Ve Diğer Bileşenler Sayesinde, Cildi Kuru Ve Ölü Deri Hücrelerinde Arındırarak, Deri Hücrelerinin Yenilenmesini Sağlar.

 

Ersağ Argan Yağlı Nemlendirici Losyon

 

 Özelliği :  Argan Yağı, Kayısı Çekirdeği E Vitamini İçerir. Ersağ Argan Yağlı Nemlendirici Losyon 15 Spf, İçeriğindeki Argan Yağı Akne Ve Sivilcelerin Neden Olduğu Cilt Kusurlarını Zaman İçerisinde Yok Etmeye Ve Yoğun Nemlendirmeye, Kayısı Çekirdeği Yağı; Cildin Erken Yaşlanmasına Karşı Korumaya Yardımcı Olurken, 15 Koruma Faktörü İle Güneşin Zaralı Etkilerine Karşı Yüksek Koruma Sağlamaya Yardımcı Olur.

 

          Kullanımı Oldukça Pratik Olan Ersağ Argan Yağlı Nemlendirici Losyonu Spf 15 Yağsız Ve Yapışmayan Yapısıyla Yüzünüze Kolayca Sürülür, Beyaz Kalıntı Bırakmaz.

 

Kullanım Şekli : Günlük Kullanım İçin Sabahları Temiz Cilde Eşit Oranda Uygulayınız. Ersağ Argan Yağlı Nemlendirici Losyonu Spf 15-15 Faktörlü Yüz Güneş Kremi Ni Güneşe Çıkmadan Önce Ve Güneşlenme Esnasında Tekrar Tekrar Uygulayınız. Bebeklerin Ve Çocukların Direk Güneşe Maruz Kalmasını Engelleyiniz.

 

Ersağ Argan Yağlı Nemlendirici Losyonu Spf 15 Kullanırken Bile Güneş Işınlarının En Etkili Olduğu Saatlerde Dikkatli Olunbuz. Sadece Haricen Kullanım İçindir, Gözle Temesından Kaçınınız, Çocuklara Ebeveyn Kontrolünde Kullanınız. Etkin Koruma Sağlamak İçin İçin Özellikle Yüzdükten, Terledikten, Kurulandıktan Veya Uzun Süre Güneşlendikten Sonra Düzenli Olarak Kremi Tekrar Sürünüz.

 

Ersağ Argan Yağlı Duş Jeli

 

Özellikleri  :Ersağ Argan Yağlı Duş Jelimiz İçeriğindeki Argan Yağı Sayesinde Cildin Beslenmesine Ve Yumuşak Olmasına Yardımcı Olur. Argan Yağının En Bilinen Özelliklerinden Biri De Ciltteki Tahriş Ve İltihaplanmayı Azaltmaya Yardımcı Olur.

 

Kullanım Şekli  : Ersağ Argan Yağlı Duş Jelinden Lifinize Bir Mittar Döküp Köpürterek Uygulayınız. Tercihe Göre Tekrarlanır.

 

 

 


Ersağ Argan Yağlı Şampuan

 Özellikleri  : Ersağ Argan Yağlı Şampuan İçeriğindeki Argan Yağı Sayesinde Saçların Kırılmasını Önlemeye Yardımcı Olurken, Saçı Besler Ve Parlaklık Verir. Boyalı Saçlar Da Rahatlıkla Kullanabilirler.

 

Kullanım Şekli : Ersağ Argan Yağlı Şampuanımızdan Avucunuza Bir Miktar Alıp Islak Saça Uygulayınız. İsteğe Göre Tekrarlayınız.

 

Sizde Ersağa Dahil Olmak İndirimli Ürün Temin Etmek Hatta Ek Gelir Elde Etmek İstiyorsanız İhtiyacınız Olan Tek Şey Sizi Davet Eden Bir Sponsor! Sponsor Numaram:420598
Www.Ersag.Com.Tr Adresinden "Ben Yeni Üyeyim" Segmesini Tıklayarak Sponsor Numaramı Yazıp Bilgilerinizi Yazarak Girişinizi Yapabilir Ve Anında Üye Numaranızı Alıp Alışverişe Başlayabilirsiniz.

Ersağ Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Linke Tıklayınız...

Http://Www.Bulabilene.Com/Finans-Ve-Ekonomi/190-Ersag-Kazanc-Sistemi.Html


 

 

comments

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

sitekutusu banner değişimi

 

Site Haritası
Facebook'ta Bizi Bulun